Yurtdışında >>

Abu Dhabi’de Üniversite

Birleşik Arap Emirlikleri’nde Turizm İşletme, Pazarlama EğitimiMezunlara geniş iş imkanları!EUROPEAN INTERNATIONAL COLLEGEAbu Dhabinin en çarpıcı özelliklerinden biri nüfusunun kozmopolitliğidir. Değişik kültürlerden gelen diğer öğrencilerle derslik paylaşmak size farklılıklar kazandırır. Özellikle alanınız turizm ise şehir size çok daha çarpıcı gelecektir. Abu Dhabi şüphesiz dünyanın en ilginç şehirlerinden biridir ve tarihi ve kültürel mirasıyla turizm alanında liderlik vasıflarına sahiptir. Abu Dhabi aynı zamanda merak uyandıran ve son derece keyifli bir şehir olduğu için, eğitim alanında yapacağınız her türlü girişim çok kısa zamanda geri dönüşünü alacağınız bir yatırım olacaktır.Bu çarpıcı uluslararası ortam size aynı zamanda büyük bir ticari ve finans başkentinin getirilerini mezuniyet sonrası yaratacağı iş olanaklarıyla önünüze getirir.Abu Dhabi ile ilgili daha çok bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.

Yurt dışında okumak her zaman en doğru alanı seçmek demek değildir. Gelişiminize katkıda bulunacak, size yeni yetenekler kazandıracak, niteliklerinizi arttıracak ve kariyer hedeflerinize ulaştıracak bir okul çok daha önemlidir. EIC in Yönetim Bilim dalı sizi çalışma hayatına ve çalışma hayatında karşılaşacağınız zorluklara daha ilk derslerden hazırlamaya göre tasarlanmıştır.

Okul öğrencilerin bir kültür kazanmasına, öğrencilerin zamanlarını verimli kullanması ve en yüksek verimin alınmasına önem verir. Öğrencinin gerçek bir başarı elde etmesi için kariyeri planlanır ve buna ulaşması sağlanır.

Yabancı öğrencilerin takvimlerinin değişikliği göz önüne alınarak okulumuz yıl içinde bir kaç kez öğrenci kabul eder. Bu esneklik yabancı öğrencilerin kişisel gereksinimlerini ve tercihlerini yüzde yüz karşılamak amaçlıdır . Bütün bunlara karşılık bizler de öğrencilerimizden çok çalışmalarını bekliyoruz ve bu süre içinde asla heyecanlarını ve şevklerini kaybetmemelerini bekliyoruz. Niyetimiz destek veren bir dostluk ortamı sağlamak, yardımlaşmayı arttırmak ve rekabetin getirilerinden herkesin açık bir şekilde faydalanmasını sağlamaktır.

DIPLOMA IN HOSPITALITY MANAGEMENT AND TOURISM

TURIZM VE KONAKLAMA YÖNETİMİ DİPLOMASI

Binlerce yolcu her gün havaalanlarını doldurmakta. Farklı kültürleri öğrenmek, tanımak için seyahat etmekteler.

Aydınlanmak için, diğerlerini tanımak, bakış açılarını öğrenmek, tarihlerini ve hayat beklentilerini anlayabilmek için seyahat ederiz. Turizm bunu mümkün kılar. Direkt getirilerinin yanı sıra turizm ve ağırlama sektörü başka kapılar da açmaktadır. İş insanları ister yatırım amaçlı olsun veya olmasın, profesyonel yatırımcılar finansal bağlantılar kursun veya kurmasın, turistler isterlerse bir daha o ülkeyi ziyaret etmesin hepsinin ortak noktası yapılan ziyaretten alınan memnunluk derecesidir.

İnanılmaz iş olanakları, yüksek seviyeli, nitelikli ve eğitim almış personelleriyle, dünyanın her tarafından kişilerle iletişim kurmayı mümkün kılan yapısıyla turizm ve ağırlama yönetimi sektörü harika kariyer olanakları sağlamaktadır.

Kültürel değişimin nitelikli temsilcisi olarak bu dünyada kendinizden bir iz bırakın!

European International College César Ritz Otel zinciriyle ortak bir kuruluştur. Anlaşmamız gereği öğrencilerimiz 4. yılı arzu ederlerse Isviçredeki César Ritz College de tamamlayabilirler. www.ritz.edu César Ritz College dünyada otelcilik eğitimi veren en iddaalı bir kaç okuldan biridir.

STAJ Imkanı:
Eğitimin sınıf dışından da desteklenmesi gerekliliğine inandığımız için öğrencilerimize staj programımız çerçevesinde turizm endüstrisinin değişik alanlarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Gerçek iş hayatı tecrübesi kazanan öğrenciler, mezuniyet sonrasında dünyanın her tarafında iş bulmayı garantiliyorlar. Staj yapan öğrenciler:

  • Teoriyi pratiğe dönüştürmeyi,
  • Yeni nitelikler kazanmayı,
  • Pazarda görünür olmayı,
  • Master çalışmaları için alt yapılanmayı,
  • Iş hayatında kişisel iletişim ağı kurmayı,
  • Kariyer kavramını anlamayı ve gerçekçi fikirler edinmeyi garanti etmektedirler.

bilgi işlem ve başvurularınız için

Kategori : ABU DHABİDE ÜNİVERSİTE, YURTDIŞINDA ÜNİVERSİTE and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.